نکاتی در مورد تزریق چربی

نکاتی درمورد تزریق چربی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

نکاتی درمورد تزریق چربی

تزریق چربی بهتر است یا تزریق ژل؟

تزریق چربی را در کدام نواحی بدن انجام می دهند؟

در این متن توضیحاتی جامع پیرامون  نکاتی در مورد تزریق چربی آورده شده است، به منظور کسب اطلاعات دراین مورد بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید.

در پی روش های افزایش حجم که شامل پروتز، تزریق ژل و تزریق چربی می باشد. در اکثر مواقع تزریق چربی روشی بهتر و مطمئن تری می باشد. باید بگوییم که آن دو روش مزایای بیشتری دارند اما در اکثر مواقع تزریق چربی برترین های غیرقابل انکاری دارد. تزریق چربی را می توان در بیشتر نواحی صورت انجام داد. از جمله در ناحیه گونه، زیر چشم، خط خنده و.. بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اما در زاویه پیشانی، شقیقه، فک، پلک بالا، چانه و لب ها نیز قابل استفاده است. اگر تزریق چربی را بخواهیم در بدن استفاده کنیم، بیشتر در سینه و باسن کاربرد دارد.

نکاتی در مورد تزریق چربی

ماندگاری تزریق چربی

سلول های زنده چربی باید از بدن خود فرد متقاضی باید گرفته شود، چنانچه در محل جدید تزریق شود دیگر به رگ ها متصل نمی باشد. بنابراین تغذیه ی این سلول ها از پروسه ی انتشارو به صورت ضعیف اعمال می شود تا زمانی که رگ ها جوانه بزنند ومجددا  خون رسانی به آن ناحیه صورت گیرد. باید بگوییم که در این زمان ممکن است که مقداری از این سلول ها از بین بروند و در نتیجه گلبول های سفید آن برداشت شوند. در نتیجه بین ۱۰ تا ۹۰ درصد سلول های چربی ممکن است از بین برود. اما به طور متوسط ممکن است که ۴۰ تا ۵۰ درصد این سلول ها باقی بماند. ماندگاری تزریق چربی بسته به نواحی تزریق، نوع تزریق، ژنتیک فرد ممکن است درصد متفاوت باشد. به عنوان مثال تزریق چربی در لب ها خیلی کم است در حالی که در اطراف چشم بیشتر می باشد. به همین علت است که فوق تخصص جراحی پلاستیک چربی را بیشتر در نواحی به کار می برد. ممکن است که با تزریق چربی دو مسئله به وجود بیاید ابتدا این که مقداری تورم و کبودی ایجاد می کند که ممکن است متقاضی را نگران سازد زیرا همراه تزریق مقداری آب جذب شده باشد، دوما ممکن است که مقدار تزریق چربی نسبت به خواسته بیمار کمتر باشد. ماهیت تزریق چربی این گونه است و نباید از پزشک یا متخصص ایراد گرفته شود. در صورت نیاز باید  تزریق چربی را  تکرار نمود. متذکر می شویم که کبودی در تزریق چربی بیشتر از تزریق ژل می باشد، زیرا ممکن است همراه چربی مقداری خون وارد محل گیرنده شود. برای کاشت چربی آن را در محل های متفاوت انجام می دهیم بنابراین ممکن است که مقداری خونریزی از آن محل داشته باشیم، ولی در اکثر مواقع این کبودی خیلی خوب و زود برطرف می شود و چیزی از آن باقی نمی ماند. ممکن است که در زیر چشم مقداری کبودی داشته باشد که ۲ تا ۴ هفته برطرف می شود. باید بگوییم که کبودی و ورم دوعامل همراه با هم در تزریق چربی به شمار می آید. تزریق چربی نسبت به مزایای زیادی که دارد، ارزش انجام آن را دارد.

بیشتر بخوانید
تزریق ژل به لب

چکیده مطلب

تزریق چربی به باسن و سینه نیاز به حجم زیاد چربی دارد. در نتیجه فرد باید چاق باشد و چربی در ناحیه ی از بدن ذخیره کرده باشد و ثانیا حتما باید در یک بیمارستان و یا کلینیک مجهز این پروسه را انجام داد. اما تزریق چربی صورت را می توان در کلینیک یا مطب با بی حسی موضعی یا بیهوشی عمومی انجام داد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تزریق چربی بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر اسماعیل فرزاد فرد را معرفی می کنیم. شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 4 =