لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی

مدت زمان مطالعه 2 دقیقه

لیفت صورت بدون جراحی یکی از تکنیک های جوانسازی پوست می باشد ، دکتر فرزاد فر فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران لیفت صورت بدون جراحی را با نخ های مختلف انجام می دهند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مطلب توصیه می شود این مقاله را به شکل کامل مطالعه نمایید.

در ابتدا باید علت های افتادگی صورت را بیان کنیم سپس به بیان لیفت صورت بدون جراحی بپردازیم، صورت از سه لایه تشکیل شده است:

  • پوست
  • چربی
  • عضله

اگر چه هیچ کدام از این لایه به یکدیگر نچسبیده است اما این نواحی هر یک برای جوانسازی پوست تاثیر گذار هستند.

لیفت صورت بدون جراحی

پوست:

غلظت کلاژن در پروسه پیری پوست تاثیر گذار است زیرا کلاژن سازی پوست با بالا رفتن سن کاهش می یابد در نتیجه سن با تغییراتی نظیر چین و چروک روبرو می شود، عواملی مانند: سیگار، آفتاب، بالا رفتن سن و… از دیگر عوامل پیری پوست هستند، این عوامل به دلیل کشش نیروی جاذبه زمین رشته های کلاژن را تغییر می دهند.

خونرسانی مویرگی پوست در اشخاص سیگاری و اشخاصی که دخانیات مصرف می کنند به اختلال روبرو شده و یا کاهش می یابد، آفتاب سبب تغییر رنگ دانه ها می شود در نتیجه روند پیری پوست بیشتر می شود.

کاهش چربی پوست:

افتادگی عضلات پوست به دلیل کاهش چربی پوست اتفاق می افتد، در نتیجه با روش های جوانسازی پوست نظیر لیفت صورت بدون جراحی می توان شادابی و جوانی را به پوست بازگرداند.

لیفت صورت تا حد ممکن مشکلات پیری پوست را برطرف می نماید، اگر لایه های زیرین پوست نیازمند جوانسازی می باشد بهتر است از سایر روش های جوانسازی انجام شود.

دکتر فرزاد فرد فوق تخصص پلاستیک لیفت صورت را در نواحی که مختلف صورت می تواند انجام دهد، برخی از اشخاص بیان می کنند که همزمان می توان با جراحی بینی لیفت صورت را انجام داد یا خیر؟

بیشتر بخوانید
لیفت ابرو با نخ

جراحی بینی را می توان همزمان با لیفت صورت انجام داد اما توصیه می شود لیفت صورت را پس از شش ماه از جراحی بینی انجام دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =