لیفت بازو

لیفت بازو

اگر پوست بازو های شما حالت آویزان و شل شده ای دارد و این امر باعث کاهش جذابیت و زیبایی اندام شما شده است عمل جراحی لیفت بازو راهکار مناسبی برای رفع مشکل شما می باشد ، در صورتی که علت افتادگی و شل شدگی پوست بازو شما تجمع چربی های اضافی در این ناحیه باشد می توان با استفاده از لیپوماتیک بازو چربی های تجمع شده در این ناحیه را استخراج کرد و با عمل لیفت بازو ، از شر پوست اضافی و شل شده بازو رهایی پیدا کرد .

لیفت بازو

هرچه سن انسان افزایش پیدا می کند پوست بدن قدرت  ارتجاعی خود را از دست می دهد و حالت شل شدگی پیدا می کند ، هر چند که با ورزش کردن می توان با تقویت عضلات زیر پوست از افتادگی و شل شدگی پوست جلوگیری کرد .

مزایای لیفت بازو

  • کشیدن پوست شل شده
  • فرم دادن به قسمت بالای بازو
  • برداشتن چربی های اضافی

افراد مناسبی که واجد شرایط لیفت بازو ( کوچک کردن بازو ) می باشند

به طور کل بزرگسالانی که با افزایش سن، دچار افتادگی شدید پوست بازو شده اند کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت بازو می باشند و با انجام این جراحی می توانند فرم زیبایی را در بازوهای خود ایجاد نمایند .

افرادی که وزن نسبتا ثابتی دارند اما با مشکل افتادگی پوست مواجه هستند .

افرادی که بیماری خاصی ندارند و از نظر سلامت عمومی در وضعیت مناسبی می باشند و پوست بازو آن ها حالت آویزان و افتاده ای دارد کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند .

افرادی که دخانیات مصرف نمی کنند، مصرف دخانیات قبل و بعد از لیفت بازو می تواند سرعت روند بهبودی را کاهش دهد و باعث بروز عوارضی شود .

افرادی که دیدگاه واقع بینانه از این جراحی دارند ، کاندیدا ی مناسبی برای این جراحی می باشند به هیج عنوان نباید انتظارات نا به جا ازاین جراحی داشته باشید .عزیزان شهر مشهد که با مشکل افتادگی شدید پوست بازو مواجه هستند و می خواهند که با جراحی لیفت بازو مشکل خود را برطرف نمایند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراح پلاستیک در مشهد دریافت نمایند ، با انجام این جراحی می توان از شر پوست اضافی و شل شده بازو رهایی پیدا کرد و فرم زیبایی را در بازو ایجاد کرد .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.