سن مناسب پروتز سینه

سن مناسب پروتز سینه

سن مناسب پروتز سینه

پروتز سینه ، یکی از جراحی هایی که گاهی افراد به دلایل کوچک بودن سایز سینه تمایل به انجام آن دارند و گاهی نیز بعد از درمان سرطان پستان و تخلیه سینه به منظور جایگزین کردن نیاز به استفاده از آن پیدا می کنند. اما از چه سنی می توان اقدام به انجام پروتز سینه نمود ؟ چه کسانی کاندید پروتز سینه می باشند؟

سن مناسب پروتز سینه

سن مناسب پروتز سینه

سن مناسب پروتز سینه

یکی از جراحی های مورد استفاده در بانوان که باعث ایجاد نتیجه بسیار مناسب می شود، انجام پروتز سینه است . بسیاری از افراد از همان سن کم از کوچک بودن سینه  های خود ناراضی هستند و یا به طور مادرزادی مشکلاتی همچون عدم قرینه بودن در سینه آن ها ایجاد می گردد. شایان ذکر است که بعد از ۱۸ سالگی و بررسی توسط فوق تخصص جراح پلاستیک می توان اقدام به استفاده از پروتز سینه نمود.

پروتز سینه

پروتز سینه یکی از جراحی هایی می باشد که گاهی به انتخاب خود فرد و یا گاهی در شرایطی نیاز به استفاده از آن می شود به عنوان مثال برای بازسازی سینه بعد از سرطان پستان و … که در این صورت می توانید به یک جراح پلاستیک ماهر و حاذق مراجعه نمایید تا با نهایت دقت وضعیت شما را بررسی نمایید.

لازم به ذکر است که در این جراحی باید یک انتظار واقع بینانه داشته باشید و اندازه پروتز سینه، نوع پروتز سینه را به انتخاب خود جراح قرار دهید تا با تجربه خود اقدام به انجام بهترین کار نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود.

شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

مدت زمان انجام پروتز سینه

این جراحی که تحت بیهوشی عمومی در اتاق عمل انجام می شود حدود یک الی دو ساعت ممکن است طول بکشد .

پرسش‌های متداول پروتز سینه

انواع پروتز سینه کدام است و چه نوع پروتزی را باید انتخاب کنم؟

دو نوع پروتز سینه وجود دارد، پروتز سینه آب نمکی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفت و احتمال پارگی در این نوع پروتز سینه وجود داشت و پروتز سینه سیلیکونی که داخل آن نیز از همان ژل پر شده و به هیچ عنوان احتمال پارگی در آن وجود ندارد .

چه نکاتی بعد از پروتز سینه باید رعایت شود ؟

بهتر است تمامی نکات ذکر شده توسط جراح خود را به خوبی رعایت کنید. به عنوان مثال از انجام فعالیت های ورزشی، بلند کردن اشیاء سنگین و … خودداری نمایید تا دوره بهبودی شما به خوبی سپری شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.