جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی

جراحی پره های بینی

تکنیک ویر و جوزف دو روشی می باشند که به منظور کوچک کردن پره های بینی مورد استفاده قرار می گیرند، در تکنیک ویر از بافت لب سوراخ بینی مانند شکل زیر به منظور کوچک کردن سوراخ بینی قسمت کوچکی برداشته می شود نگرانی در رابطه با اسکار باقی مانده از خط برش نداشته باشید زیرا به مرور زمان برطرف می شود و جراح برش را به گونه ای میزند که قابل دید نباشد . تکنیک جوزف از دیگر تکنیک هایی می باشد که به منظور کوچک کردن و جمع کردن پره های بینی مورد استفاده قرار می گیرد ، در تکنیک جوزف برش در مابین دو سوراخ بینی زده می شود و با استفاده از این برش پره های بینی کوچک می شود .

جراحی پره های بینی
جراحی پره های بینی

اقدامات لازم بعد از جراحی کوچک کردن بینی

تورمات و کبودی هایی که بلافاصله بعد از جراحی مشاهده می شود بدلیل برش های است که در قسمت پره های بینی به منظور کوچک کردن بینی زده شده است، این تورمات کاملا طبیعی می باشند ، برای کاهش این تورمات استفاده از کمپرس یخ توصیه می شود . ممکن است بعد از جراحی کوچک  کردن پره های بینی با اختلالات تنفسی در روز های اولیه مواجه شوید ، علت بروز این اختلالات می تواند تورمات داخلی بینی باشد ، این مشکل با گذشت زمان برطرف می شود نیاز نیست اقدامات خاصی به منظور رفع این مشکل صورت گیرد . داشتن استراحت کافی ، مصرف به موقع قرص های تجویز شده ، کاهش مصرف نمک و استفاده از کمپرس یخ از اقداماتی می باشد که می تواند باعث روند بهبودی بعد از جراحی شود .

هزینه جراحی کوچک کردن پره های بینی

عوامل مختلفی می تواند در این هزینه تاثیر گذار باشد ، برای تعیین هزینه دقیق نیاز به مراجعه حضوری به مطب پزشک است . از عواملی که می تواند در این هزینه تاثیر گذار باشد می توان به تجربه و تخصص جراحی، حجم جراحی و تجهیزات بیمارستان اشاره کرد ، در صورتی که علاوه بر کوچک کردن پره های بینی نیاز به تغییرات بیشتری در غضروف و استخوان بینی باشد هزینه این جراحی افزایش می یابد عزیزان شهر مشهد که با بزرگی پره های بینی خود مواجه هستند و این امر باعث شده است که از ظاهر بینی خود ناراضی باشند با انجام این جراحی که به نسبت ساده می باشد می توانند در قسمت تحتانی بینی خود فرم زیبایی را با کوچک کردن پره های بینی ایجاد نمایند، این عزیزان می توانند مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد دریافت نمایند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.