جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم در مشهد

جراحی زیبایی شکم

بهترین روش برای جراحی زیبایی شکم چیست ؟ در ادامه شما را با بهترین روش جراحی زیبایی شکم و اقدامات قبل و بعد آن آشنا خواهیم کرد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود.

شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

چه عواملی تناسب زیبایی شکم را بر هم می زند ؟

عواملی چون زایمان ، افزایش و کاهش وزن و عوامل ارثی سبب می شوند تا پوست شکم شل ، آویزان ، پرترک ، چاق و برآمده شوند این وضعیت ممکن است با وجود رژیم غذایی همچنان باقی بماند و تناسب اندام بیمار را به هم بزند .

جراحی زیبایی شکم

جراحی زیبایی شکم

بهترین روش جراحی زیبایی شکم چیست ؟

عمل زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی روشی است که به کمک آن می توان تمام این مشکلات را حل کرد. در عمل ابدومینوپلاستی پوست و چربی های اضافه از شکم برداشته می شود .عضلات شکم که حالت شل و از هم گسیخته پیداکرده اند ترمیم می شوند .عمل ابدومینوپلاستی را می توان با برداشتن چربی های اضافه ی ناحیه پهلو همراه کرد .

اقدامات لازم قبل از جراحی زیبایی شکم چیست ؟

بیماری که قرار است تحت عمل جراحی زیبایی شکم قرار بگیرد باید از نظر عمومی سالم باشد و مشکلی از نظر آزمایش ها ، مشکلات قلبی و عروقی نداشته باشد و ترجیحاً حاملگی بعدی نداشته باشند.

جراحی زیبایی شکم در چه بازه زمانی انجام می شود ؟

عمل ابدومینوپلاستی معمولاً تحت بیهوشی کامل انجام می شود و معمولاً با توجه به اندازه ی شکم بیمار و مقدار خارج شدن چربی از شکم بیمار بین ۲ الی ۳ ساعت طول می کشد.

جراحی زیبایی شکم چگونه انجام می شود ؟

برش عمل ابدومینوپلاستی برش عرضی است که چین زیر شکم داده می شود.این برش در نهایت به خطی تبدیل می شود که به وسیله لباس زیر بیمار پوشیده خواهد شد.برش دیگر این عمل در اطراف ناف داده میشود تا بتوان آن را از محیط زیرین آزاد کند پس از این پوست و چربی آن از ناحیه برش چین زیر شکم تا ناحیه زاویه جناق سینه بلند می شود ناف قبلاً جدا شده است و در محل خود باقی می ماند.با بلند کردن این مقدار از پوست عضلات مستقیم شکم و بافت نگه دارنده در دست جراح قرار می گیرد.جراح به وسیله بخیه های مخصوص این عضلات شل و از هم گسیخته را با پریسه کردن به هم نزدیک می کند این کار سبب سفت و صاف شدن شکم و به وجود آمدن قوس کمر می شود پس از این پوست به سمت پایین کشیده می شود و روی آن سوراخ جدیدی به وجود می آید تا ناف بیمار از طریق این سوراخ به بیرون آورده شود .پوست و چربی اضافه برداشته می شود وسپس بخیه های لازم زده میشود.

بیماران باید از شکم بند و گن مخصوص استفاده کنند تا تورم وخونمردگی کاهش دهند تا پوست به وضعیت طبیعی برگردد از این شکم بند باید تا ۴۵ روز محافظت کرد .بخیه ها اگر جذبی نباشند معمولاً ۱۰ روز پس از عمل کشیده می شوند.مانند هر عمل درد ، تورم و خونمردگی عادی است و از چند روز تا چند هفته از بین می رود .چنانچه رژیم غذایی خود را حفظ کنید می توانید سالها از شکم صاف و متناسب خود لذت ببرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.