جراحی بینی

معجزه برای بینی‌های گوشتی

بینی که دارای پوست قطور باشد را بینی گوشتی می گویند، این نوع از بینی ها در یک سوم پایینی غضروفی می باشند و دارای پره های بزرگی هستند . جراحی بینی در مشهد توسط دکتر فرزاد فرد با مهارت بسیار بالایی انجام می گیرد ، دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد ، فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که در زمینه بینی های گوشتی و استخوانی دارای تجربه بسیار فراوانی می باشند و در جراحی بینی از تکنیک های جدیدی استفاده می نمایند که بهترین نتایج حاصل می شود و فرم زیبایی در بینی همانند انتظار بیمار متناسب با سایر اجزای دیگر صورت ایجاد می شود . تکنیک جدیدی که در جراحی بینی گوشتی انجام می گیرد توسط دکتر فرازد فرد جراح بینی در مشهد، تقویت غضروف در این بینی ها است در گذشته در بینی های گوشتی از غضروف های بینی می کاستند تا فرمی که مد نظر است در بینی ایجاد شود ، اما امروزه با بکارگیری تکنیک های جدید تقویت غضروف انجام می گیرد.

کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی

مناسب ترین کاندیدا برای جراحی بینی افرادی هستند که از سلامت جسمانی کاملی برخوردار می باشند، افرادی که خواهان جراحی بینی گوشتی خود هستند در اکثر موارد برای جراحی بینی خود مردد می باشند و تصور می کنند نتیجه ای که انتظار دارند را نمی توانند دریافت نمایند.

در صورتی که با یک انتخاب درست می توانند بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی خود دریافت نمایند، عزیزان شهر مشهد می توانند برای جراحی بینی در مشهد از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایند و در رابطه با جراحی بینی خود تمامی اطلاعات لازم را بدست اورند.

سن مناسب برای جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی گوشتی باید در سن مناسبی صورت گیرد، تا نتایج مطلوبی را بتوان از این جراحی بدست آورد، افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند نباید به هیچ عنوان در انجام این جراحی عجله کنند، زیرا جراحی زود هنگام بینی می تواند مشکلاتی را به همراه آورد و امکان برگشت بینی زمانی که جراحی زیبایی بینی در سنین پایین انجام گیرد وجود دارد. از ۱۸ سالگی به بعد می توان جراحی زیبایی بینی را انجام داد و با انتخاب یک جراح با تجربه در این زمینه نتایج بسیار خوبی را دریافت کرد.

نکات بسیار مهم بعد از جراحی بینی گوشتی

 

باید مصرف آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون به طور کامل قبل و بعد از جراحی قطع گردد، زیرا خطر افزایش خون ریزی با مصرف این دارو ها وجود دارد.

در روند بهبودی نکاتی که پزشک بعد از جراحی گوش زد می کند بسیار تاثیر گذار می باشد مانند: استفاده از کمپرس یخ، مصرف اب میوه های تازه، مصرف به موقع داروهای تجویز شده و قرار دادن سر به سمت بالا در زمان استراحت

حتما می بایست داروهای تجویز شده توسط پزشک را سر وقت استفاده کرد، تا از بروز عفونت و عوارض احتمالی جلوگیری نمود. ممکن است به منظور جلوگیری از سرما خوردگی توسط پزشک قرص های سرماخوردگی تجویز شود که باید بطور مرتب مصرف گردد .

تورم و کبودی بعد از جراحی بینی گوشتی نسبت به سایر بینی ها بیشتر می باشد، به منظور کاهش تورم و کبودی استفاده از کمپرس یخ توصیه می شود ( به مدت ۳ روز)

داشتن استراحت کافی بعد از جراحی بسیار ضروری می باشد، از انجام دادن فعالیت های سنگین خودداری نمایید .

سوالات متداول

نتیجه جراحی بینی گوشتی

در نتیجه جراحی بینی نوع پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نتیجه بعد از جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد، بدلیل اینکه نوع پوست بینی در هر فردی متفاوت می باشد، لذا نتیجه جراحی زیبایی بینی در هر شخصی می تواند متفاوت باشد. بینی های گوشتی پوست کلفتی دارند که این ویژگی می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد. در جراحی بینی گوشتی تمامی مشکلات بینی اعم از بزرگی سوراخ های بینی، افتادگی نوک بینی، پهن بودن بینی و جعبه ای شکل بودن نوک بینی برطرف می شود و ظاهر زیبایی دربینی ایجاد می شود.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.