عمل بینی با افتادگی بسیار زیاد

جراحی بینی فانتزی

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

جراحی بینی فانتزی

عمل بینی، یکی از پر طرفدارترین جراحی زیبایی به شما می آید که روزانه هزاران نفر انجام می دهند. هر کدام از متقاضیان جراحی بینی با توجه به نوع مشکل بینی خود تمایل به تغییرات متفاوتی دارند. از پرطرفدار ترین روش های جراحی بینی می توان به جراحی بینی طبیعی، جراحی بینی فانتزی، جراحی بینی عروسکی و … اشاراه نمود .

جراحی بینی فانتزی

جراحی بینی فانتزی یا همان جراحی بینی عروسکی باید برای افزایش زیبایی در چهره، متناسب با فرم چهره انتخاب شود . هر چه تناسب بین اجزای صورت بیشتر باشد در نتیجه زیبایی حاصل بعد از جراحی بینی بیشتر نمایان می شود .

گاهی افراد دارای صورتی بزرگ با گونه های برجسته می باشند، به طور حتمی این افراد مناسب برای جراحی بینی فانتزی نمی باشند. بنابراین شما در جلسه مشاوره می توانید درخواست های خود برای جراحی بینی را اطلاع دهید تا با توجه به نوع بینی شما ( بینی استخوانی و یا گوشتی ) ، سایر اعضای صورت شما و … مشخص شود که شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی می باشید و یا خیر .

در جراحی بینی فانتزی باید قوس بینی بیشتر جراحی بینی طبیعی باشد، بینی کوچک و سر بالا می شود. این نوع از جراحی بینی ها برای افراد با اعضای صورت کوچک بسیار مناسب می باشد. اصولا بینی های گوشتی برای انجام این نوع جراحی مناسب نخواهد بود .

باید توجه داشته باشید در بینی های گوشتی و بزرگ ، کوچک شدن بیش از حد و بالا رفتن نوک بینی تا حد بسیار زیادی امکان پذیر نمی باشد و اصولا افراد با بینی های کوچک کاندید این نوع جراحی بینی می باشد.

بیشتر بخوانید
عوارض جراحی بینی

نکاتی درباره ی جراحی بینی فانتزی

  • این جراحی از انواع جراحی بینی می باشد که اصولا برای بانوان انجام می شود .
  • بیشتر در بینی های استخوانی انجام می شود و نتیجه مناسبی به همراه دارد.
  • علت عدم موفق بودن این جراحی در بینی های گوشتی پوست ضخیم آن می باشد.
  • بهترین گزینه برای جراحی بینی فانتزی در بینی های استخوانی می باشد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود.

شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

کاندیدای جراحی بینی فانتزی

افرادی که دارای بینی استخوانی با غضروف محکم و پوست نازک از بهترین کاندید برای این جراحی به شمار می آیند.

هزینه جراحی بینی فانتزی

انتخاب جراحی بینی فانتزی و یا سایر موارد جراحی بینی هیچگونه نقشی در هزینه جراحی بینی ندارد. هزینه جراحی بینی بر اساس روش و تکنیک جراح بینی، دستمزد جراح و هزینه کلینیک تعیین می شود.

نتیجه گیری

یکی از روش های جراحی بینی که امروزه طرفداران بسیاری در بین بانوان پیدا کرده است، جراحی بینی فانتزی می باشد. این جراحی نیاز به یک جراح بینی با تبحر و مهارت بالا دارد. زیرا از حساسیت بسیاری برخوردار است. بنابراین سخت ترین کار برای انجام این جراحی انتخاب جراح بینی با مهارت بالا می باشد . اگر در جلسه مشاوره پزشک به شما اطلاع دهید که کاندید مناسبی برای این نوع جراحی نمی باشید، بهتر است در انجام آن اصرار نداشته باشید تا دچار مشکلات بعد از جراحی بینی نشوید. بهترین نوع جراحی برای شما توسط جراح شما تعیین می شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =