جراحی بینی عروسکی

جراحی بینی عروسکی

یکی از سوالات متداولی که از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی پرسیده می شود ، چگونگی جراحی بینی عروسکی یا همان جراحی بینی فانتزی است.

در این مقاله چگونگی عمل بینی های فانتزی و اینکه چه بینی ها را می توان عروسکی عمل کرد صحبت می کنیم.

برخی از مراجعه کنندگان دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک در مشهد تقاضای جراحی بینی عروسکی را دارند، این اشخاص معمولا خواستار نوک تیز و قوس دار بینی هستند، دکتر فرزاد فر این جراحی را برای برخی از بیماران خاص و با توجه به شرایط خاص انجام می دهند.

لازم به ذکراست زیبایی بینی سر بالا کشیدن زیاد بینی و یا کوچک کردن زیاد بینی ملاکی برای زیبایی نمی باشد، تمامی بینی ها را نمی توان بیش از حد کوچک کرد.

چه بینی های را نمی توان عروسکی عمل کرد؟

  • بینی های با پوست بسیار ضخیم
  • بینی های با غضروف بسیار زیاد
  • بینی های بسیار درشت
  • جراحی بینی عروسکی

بینی های که در فوق بیان شد را اگر بسیار کوچک کرد، پس از جراحی بینی غیر طبیعی بودن بینی و افتادگی بینی رخ می دهد، علاوه بر آن بافت های اسکار نیز ایجاد می گردند، می توان این بینی ها را جراحی بینی طبیعی کرد.

بنابر دلایل فوق همه ی بینی ها را نمی توان بیش از حد کوچک و یا عروسکی جراحی کرد.

بینی را می توان عروسکی عمل کرد که علاوه بر پوست مناسب، غضروف بینی نیز مناسب باشد، دکتر فرزاد فر ابتدا بینی شخص را معاینه می کند در صورت امکان جراحی بینی فانتزی این عمل را انجام می دهد، البته در جراحی بینی فانتزی کوچک کردن زیاد بینی را انجام نمی دهد تا شخص در آینده با مشکلات تنفسی روبرو نشود.

پس از جراحی بینی فانتزی اشخاص باید از مصرف غذاهای پرنمک و چرب پرهیز نمایند تا تورم بینی کاهش یابد و هم چنین اشخاص باید در معرض شدید آفتاب قرار نگیرد تا ورم بینی زودتر تسریع یافته ، استفاده از رژیم غذایی صحیح و پروتئین دار به کاهش تورم و کبودی های پس از جراحی بینی کمک شایانی می کند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.