عمل بینی در مشهد

راز طبیعی جلوه دادن جراحی بینی

مدت زمان مطالعه 6 دقیقه

جراحی بینی طبیعی به گونه ای می باشد که بینی بیش از حد کوچک و باریک نمی شود و قوس زیادی در بینی داده نمی شود، در صورتی که بینی استخوانی باشد و اسکلت بینی قوی باشد کار جراح راحت تر است و می تواند فرم طبیعی را در بینی ایجاد نماید اما زمانی که پوست بینی کلفت باشد و بینی از نوع گوشتی باشد کار جراح کمی دشوار تر است، اما نتیجه جراحی کاملا طبیعی و متناسب با سایر اجزای دیگر صورت می باشد.

امروزه طبیعی بودن جراحی های بینی طرفداران بسیاری را پیدا کرده است و افراد بسیاری مخصوصا آقایان خواهان انجام این نوع جراحی هستند و نمی خواهند که کسی متوجه عمل بینی آن ها شود.

جراحی بینی مراجعه کننده آقا با بینی استخوانی دکتر فرزادفرد
نمونه جراحی بینی

رینوپلاستی چیست؟

جراحی زیبایی بینی تاثیر به سزایی بر ظاهر چهره می گذارد، انجام این جراحی باید در راستای حفظ یا ایجاد هماهنگی و تناسب بینی با سایر اجزای دیگر صورت انجام گیرد.
برخی از افراد نمی خواهند که بعد از جراحی بینی آن ها فرم عروسکی و فانتزی پیدا کند و خواهان جراحی طبیعی بینی هستند. در دستیابی به این خواسته جراح بینی مهم ترین نقش را ایفا می کند. برای این که بعد از جراحی، فرم طبیعی در بینی ایجاد شود لازم است که بینی ، علاوه برداشتن یک ظاهر زیبا، با سایر اجزای دیگر صورت هماهنگی کافی را داشته باشد.
یک جراح بینی با تجربه با در نظر گرفتن تمامی این موارد می تواند بعد از جراحی یک فرم طبیعی در بینی ایجاد کند.

ویژگی های بینی طبیعی

یک بینی طبیعی باید دارای ویژگی هایی باشد که در زیر به برخی از این ویژگی ها اشاره شده است:

بیشتر بخوانید
تاثیر جراحی بینی بر خروپف

در جراحی بینی طبیعی سوراخ های بینی نباید بسیار کوچک شوند.

نوک بینی باید حالت طبیعی داشته باشد و گرد، تیز و بسیار سر بالا نباشد.

قوس بینی باید در حد طبیعی باشد.

زوایه بین لب و بینی، پیشانی و بینی باید رعایت شود.

جراحی بینی طبیعی باید به گونه ای صورت گیرد که فرم بینی بعد از جراحی با تمام اجزای صورت هماهنگی کافی را داشته باشد، و بسیار کوچک و یا بزرگ نباشد و قوس زیادی بروی بینی نباشد. عزیزان شهر مشهد که خواهان جراحی بینی در مشهد هستند و می خواهند که فرم بینی آن ها بعد از جراحی یک فرم طبیعی داشته باشد می توانند مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد دریافت نمایند.

  • صاف بودن پشت بینی
  • کوچک و باریک نکردن بینی
  • کوچک نکردن سوراخ های بینی
  • سربالا نکردن نوک بینی

تاثیر پوست بر نتیجه جراحی

افرادی که بینی گوشتی با پوست ضخیم و غضروف ضعیف دارند، بعد از جراحی بینی تورم و کبودی بیشتری در اطراف بینی و چشم آن ها مشاهده می شود، در نتیجه دوران نقاهت این افراد نسبت به افرادی که بینی استخوانی با پوست نازک دارند بیشتر است. اما در اکثر موارد بعلت همین پوست ضخیم بینی های گوشتی، نتیجه جراحی این نوع از بینی ها طبیعی می شود.

نتیجه جراحی بینی طبیعی

برخی از افراد بر این باورند که بینی هایی که بیش از حد کوچک می شوند و قوس زیادی در آن ها داده می شود زیباتر هستند، اما از نظربسیاری، بینی کوچک و فانتزی فاکتور زیبایی نیست.
مهمترین مسئله این است که بینی با دیگر اجزای صورت هماهنگی لازم را داشته باشد، در جراحی بینی دکتر فرازد فرد جراح بینی در مشهد سعی می کنند که تغییرات را در بینی به گونه ای ایجاد نمایند که بینی در صورت بیمار به زیبایی نمایان شود و تناسب کافی را با دیگر اجزای صورت داشته باشد. در اکثر موارد افرادی که خواهان جراحی بینی طبیعی هستند از نتیجه جراحی بینی خود راضی هستند

بیشتر بخوانید
انواع روش های جراحی بینی

نکاتی در مورد رینوپلاستی طبیعی

در این بخش به برخی از مهم ترین نکاتی که در این نوع جراحی باید رعایت کرد تا بهترین نتیجه ممکن را کسب کنید اشاره شده است:
• در انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی در شهر محل سکونت تان، دقت و تلاش مضاعف را به کار بگیرید. وقتی به دنبال پزشک برای انجام جراحی زیبایی هستید به احتمال زیاد از جیب خود پول پرداخت می کنید واین دومین دلیل است که باید دقت کنید اما اگر امکان استفاده از بیمه هم در شرایطی وجود دارد  اجازه ندهید شبکه بیمه، شما را از بهترین جراح  دور نگه دارد چرا که مهمترین دلیل ودلیل اول، ضریب اطمینان شما به نتیجه مطلوب جراحی است.
اگر بودجه ای برای این روش تعیین کرده اید، به دنبال ترکیبی از شهرت خوب و قیمت باشید. در عین حال، نترسید کمی بیشتر برای یک جراح خوب هزینه کنید. مهم این است که در دراز مدت نتیجه خوبی بگیرید.
مشاوره قبل از عمل کلید اصلی جراحی زیبایی بینی است. در طول مشاوره، جراح باید ساختار بینی و صورت شما را بررسی کند. هم چنین باید سابقه پزشکی کامل و دلیل خاص خود را برای تمایل به عمل بینی بررسی کنید.
سعی کنید فاصله آخرین مشاوره تا عمل جراحی اندک باشد تا جراح بیشتر شما را به خاطر آورد و چه بهتر که روز قبل از عمل برای آخرین مشاوره به مطب مراجعه کنید. البته دکتر فرزادفرد، درست روی تخت عمل هم، با بیمار صحبت می کنند تا بیمار سلایق خود را بگوید و مطمئن شود پزشک فراموش نکرده لذا شما هم بهتر است با آرامش وارد اتاق عمل شوید و اگر لازم دیدید مواردی را با جراح خود در میان بگذارید.
• از پرسیدن سوالات نترسید و اگر می خواهید چند عکس قبل و بعد را نیز ببینید. شما باید مشاوره را با ایده ای درباره ظاهر بینی خود بعد از عمل ترک کنید.
• دستورالعمل ها را دنبال کنید: دستورالعمل قبل و بعد از عمل بیش از یک پیشنهاد ساده است. برای داشتن نتایج مطلوب و طبیعی که می خواهید، باید اطمینان حاصل کنید که بدن شما برای یک عمل جراحی ایمن و سالم آماده است. لذا آزمایشات و بررسی های لازم قبل عمل را طبق نظر پزشک انجام دهید.
•  مراقبت های های بعد از عمل به شما در حفظ نتیجه کمک می کند. و لذا دستورالعمل های قبل و بعد از عمل، هر دو برای افزایش نتیجه گیری شما ضروری هستند.
• به خاطر داشته باشید که نتیجه عمل بینی ممکن است تا یک سال کاملاً مشخص نباشد. غضروف بینی شما به زمان نیاز دارد تا بهبود یابد و اصلاح شود. اگر چه بیشتر تورم اولیه پس از چند روز کاهش می یابد، اما ممکن است تا ماه ها بعد از عمل کمی تورم داشته باشید و یا کمی حساسیت به لمس وجود داشته باشد. اکثر بیماران در کمتر از دو هفته به شیوه زندگی قبل از عمل باز می گردند.

بیشتر بخوانید
جراحی بینی گوشتی در مشهد

اگر در حال انتخاب جراح ایده ال هستید بدانید دکتر فرزادفرد در کنار شما هستند تا طبیعی ترین ظاهر بینی ممکن را داشته باشید. با سال ها تجربه و صدها مراجعه کننده راضی، مطب ایشان مکانی است که می توانید عمل زیبایی بینی خود را انجام دهید.

سخن پایانی

در جراحی بینی طبیعی تغییراتی که توسط جراح بینی بروی بینی اعمال می شود معمولا اندک می باشد بنابرین احتمال این که فرد بعد از جراحی بینی طبیعی دچار مشکلات ظاهری و تنفسی شود بسیار اندک است و فرد از نتیجه جراحی رضایت کافی را پیدا می کند.
بینی های گوشتی بعد از جراحی، فرم طبیعی می گیرند زیرا پوست این نوع از بینی ها کلفت هستند و قوس زیاد را نشان نمی دهند. در بینی طبیعی نیاز چندانی به تابعیت پوست از بافت استخوانی غضروفی زیرین نیست و نتیجه در زیر یک پوست ضخیم پنهان نمی شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =