آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

آیا بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

مدت زمان مطالعه 3 دقیقه

آیا بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

آیا عمل بینی گوشتی خطرناک است؟

بسیاری از متقاضیان جراحی بینی این سوال را می پرسند که آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟
آیانتیجه رضایت بخشی را برای متقاضی به همراه خواهد آورد؟
قبل از پاسخ دکتر اسماعیل فرزادفرد، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، بر این نکته تاکید می کنند که بینی گوشتی رابایددرست شناخت ودرست تعریف نمود. بسیاری از افراد گمان می کنند که هر بینی بزرگ که شکل آن در قسمت پایین، کروی است بینی گوشتی است و لذا بینی آنان گوشتی محسوب شده و مناسب عمل نیست .
اما این اکثرا درست نیست. در خیلی از مواقع، این فرد، کاندیدای بسیار مناسبی برای عمل می باشد چرا که شکل بینی به خاطره شکل اسکلت استخوانی-غضروفی زیرین ،به خصوص شکل غضروف های یک سوم تحتانی، چنین است و ضخامت پوست این بینی ها اکثرا مناسب عمل است. نتیجه عمل در این ها ،حتی بهتر از معمول می باشد. زیرا که می توان اسکلت بینی را به راحتی کوچک نمود و پوست رویی ،از اسکلت زیرین به خوبی تبعیت می کند و لذا، نتیجه جراحی، در این گونه بینی ها دراماتیک یا شگفت انگیز می باشد.
اما بینی هایی هم وجود دارند که عمل جراحی،به علت ضخامت بافت نرم و پوست، در آن ها مشکل تر می باشد. پوست کلفت این بینی ها ،عمدتا دارای غدد سباسه بسیار زیادی است این نوع غدد در تمام پوست ها وجود دارد، اما ،در پوست این افراد بیشتر است.
عمل جراحی ،در این نوع پوست مشکل تراست چرا که این نوع پوست انعطاف پذیری کمتری دارد و از تغییر شکل هایی که جراح در اسکلت بینی می دهد، خوب تبعیت نمی کند.

آیا جراحی بینی گوشتی برگشت پذیر است؟

(در این پوست ها اغلب، با فشار دادن پوست ،خروج سبوم از منافذ ظریف پوست را می توان دید.سبوم، ماده ای سفید و روغنی شکل است).
اما این سخن بدین معنا نمی باشد که نتوان این افراد را جراحی نمود. جراح با تدابیری می تواند جراحی مناسبی انجام دهد. اغلب اوقات جراحان به این افراد، قبل و بعد از عمل داروهایی را تجویز می کنند که پوست را انعطاف پذیرتر می کند و این به نتیجه جراحی بسیار کمک می کند.
حین عمل هم ،جراح از تکنیک هایی استفاده می کند که تا نتیجه را بیشتر بهبود ببخشدمثلا بافت زیر جلدی را در این افراد دستکاری یا حذف می کنند. در گذشته این کار را کمتر انجام میدادند یا اگر انجام داده می شد اصول را به خوبی امروز نمی شناختند. بنابراین اگر یک جراح  یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی باتجربه باشد می تواند عمل او نتیجه مناسبی داشته باشد.
فقط دو نکته باید یاد آوری شود. نکته اول این است که حتما باید در انتخاب جراح دقت بیشتری شود، زیرا انجام جراحی در این افراد نیاز به تجربه و مهارت زیاد دارد. البته جراحان درابتدای راه، اغلب سعی می کنند که کمتر به سوی این نوع بینی بروند. و نکته دوم این است که باید از جراحی انتظار معقولانه داشته باشد و فرد نباید بینی خود را با بهترین بینی هایی که می شناسد مقایسه نماید بلکه باید، بینی خود را با قبل از عمل خود مقایسه نماید.
فرد در صورتی که دیدگاهی این گونه داشته باشد،می تواند با اطمینان، به یک جراح باتجربه مراجعه نماید.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و همچنین اقدامات قبل و بعد از عمل بینی باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر اسماعیل فرزاد فرد را معرفی می کنیم. شماره تماس ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =