پروتز گونه

پروتز گونه

با جراحی پروتز گونه می توان با برجستگی لازم فرم زیبایی را در چهره ایجاد کرد و زیبایی و جذابیت چهره را افزایش داد.

پروتز گونه

پروتز گونه

نوع پروتز گونه

بهترین نوع پروتز گونه، پروتز های ساخته شده از جنس سیلیکون می باشد، این نوع از پروتز ها با آنوتومی بدن سازگاری خوبی دارد .

نحوه جراحی پروتز گونه

 

پروتز از طریق برش هایی کوچکی که معمولاازداخل دهان ایجاد می شود در ناحیه مورد نظر جایگذاری می شود و برجستگی زیبایی را در گونه ایجاد می کند . برای بستن برش های ایجاد شده بعد از جایگذاری پروتز گونه از نخ های غیر قابل جذب استفاده می شود .

زمان بهبودی

مشاهده کمی تورم و کبودی در هفته های اول بعد از پروتز گونه طبیعی است، با این حال استفاده از کمپرس یخ توصیه می شود . تمامی داروهای مسکن و آنتی بیوتیکی که توسط جراح تجویز شده است باید بطور مرتب مصرف شود، تا از درد شما کاسته شود و از بروز عفونت جلوگیری شود . معمولا بعد از گذشت یک هفته پس از جراحی پروتز گونه بیماران می توانند فعالیت های روزانه خود را از سر گیرند .

ماندگاری پروتز گونه

پروتزهای گونه مدام العمرهستندمگراینکه به دلیل عوارض نیازبه خروج آنها باشدولذا ، پروتز گونه نسبت به سایر روش های دیگر که بصورت غیر جراحی می باشند مانند تزریق چربی و تزریق ژل ماندگاری بسیار بالاتری دارد ، افرادی که می خواهند در مدت زمانی طولانی گونه های آن ها حالت برجسته و زیبایی داشته باشد پروتز گونه روش بسیار مناسبی می باشد .

هزینه پروتز گونه

یکی از عواملی که می تواند در عدم انجام جراحی پروتز سینه یا انجام این جراحی تاثیر گذار باشد ، هزینه انجام این جراحی می باشد، هزینه پروتز گونه به عوامل مختلفی بستگی دارد نوع پروتز انتخابی در هزینه این جراحی می تواند تاثیر گذار باشد ، برای دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه جراحی پروتز گونه می توانید مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراح پلاستیک دریافت نمایید .

پروتز باید در جای مناسبی جای گذاری شود، تا نتایج خوبی از این جراحی دریافت شود انجام هر گونه ای تغییری در صورت بلافاصله قابل مشاهده می باشد بنابرین این جراحی، یک جراحی حساس می باشد که نیاز به دقت و مهارت بالای جراح دارد

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

نکات کلی قبل از جراحی

قبل ازانجام هرجراحی زیبایی،( علاوه برمواردخاص وابسته به نوع جراحی)، مواردی کلی وجودداردکه بایدبیمارآنهارابداندورعایت نماید.

۱-بیماربایداگرمبتلا به بیماری خاصی میباشد به پزشک اطلاع دهد.
دیابت،صرع،هپاتیت،ایدز،بیماری قلبی،ریوی،کلیوی،فاویسم،تالاسمی،کم خونی،بیماری تیروئیدو….ازاین جمله اند.

۲-خانمهای بارداربایدحتما بارداری خودرابه جراح اطلاع دهند.خانم هادرسنین بارداری اگراحتمال بارداری رامی دهندحتما بایدجراح رامطلع سازند.

۳-سابقه جراحیهای قبلی وسابقه مشگل درجراحی های قبلی ویادربیهوشی راحتما با جراح ومتخصص بیهوشی بایددرمیان گذاشت.

 

۴- انجام مشاوره های لازم؛
بیماربایدباتوجه به سابقه بیماری های خاص،سن،نوع عمل موردنیازوطبق صلاحدیدجراح ،بامتخصصین دیگررشته ها،مشاوره نماید.
به عنوان مثال افرادبالای ۵۰ سال بایدتوسط متخصص داخلی ویزیت شوندیافردمبتلا به دیابت توسط فوق تخصص غدد(یامتخصص داخلی) مشاوره شود.

۵-انجام فتوگرافی های لازم؛
دراعمال جراحی زیبایی ثبت شرایط قبل ازعمل ،کمک زیادی به درک متقابل پزشک وبیمار ،ورفع سوتفاهمات بعدی میکند.لذالازم است قبل ازعمل، عکس های لازم،(عکس بادوربین عکاسی) ازموضع جراحی، تهیه گرددتابعداجهت مقایسه استفاده شود.

۶-استحمام در شب قبل از عمل؛
ازآنجا که تامدتی بعدازعمل امکان استحمام وجودنداردوجهت کم کردن احتمال عفونت ،بیماربایدشب قبل ازعمل استحمام نماید.

۷- بیمار در شب قبل از عمل غذای مناسب میل نماید صبح روزعمل، نباید صبحانه میل نمایدوبین ۶ تا ۸ ساعت باید ناشتا باشد در صورت رعایت نکردن ممکن است غذاهنگام بیهوشی از معده به داخل مری رفته و سپس وارد ریه شود .

۸-درهنگام مراجعه به بیمارستان بایدیکی ازاقوام درجه یک بالای ۱۸ سال همراه بامدارک شناسایی همراه بیمارباشد.

۹-بعضی ازاعمال جراحی ، بدون اجازه شوهر،درخانمها محدودیت قانونی دارد.لذا کسب ا جازه همسرلازم است.

مراقبت های بعد از عمل