پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه در مشهد

پروتز سینه یکی از شایعترین عمل های زیبایی در بین بانوان می باشد که به منظور افزایش سایز و برجستگی سینه مورد استفاده قرار می گیرد همچنین با این جراحی می توان میزان افتادگی های جزئی را برطرف کرد .

پروتز سینه در مشهد

جراحی پروتز سینه به نسبت جراحی ساده ای می باشد اما این جراحی نیاز مند تجربه و مهارت بالای جراح است ، نتیجه انجام این جراحی یک سینه زیبا و خوش فرم است که افزایش اعتماد بنفس و تناسب اندام را برای فرد به همراه می آورد .

انواع پروتزسینه

در حال حاضر دو نوع پروتز سینه سیلکیونی و سالینی است که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد ، این دو پروتز مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد که در اکثر موارد از نوع سیلیکونی جراحان بیشتر استفاده می کنند .

بیهوشی در پروتز سینه

با بیهوشی عمومی جراحی پروتز سینه انجام می گیرد ، برای بررسی روند بهبودی در صورت نیاز بیمار در بیمارستان بستری می شود.

 انتخاب جراح برای پروتز سینه

قبل از هر اقدامی باید جراحی را انتخاب نمایید که تجربه کافی را در جراحی پروتز سینه داشته باشد ، مهارت جراح دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد ، جراحی که تجربه کافی را در این زمینه دارد با ایجاد کوچک ترین شکاف در زیر سینه می تواند پروتز را در جایگاه مناسبی قرار دهد و بعد از اتمام فرآیند جایگذاری پروتز در بافت سینه با دقت و ظرافت شکاف ایجاد شده را بخیه می زند . دکتر فرزاد فرد جراح پروتز سینه در مشهد در جراحی پروتز سینه تجربه کافی را دارند ، عزیزان شهر مشهد که خواهان برجسته کردن و فرم دهی سینه های خود با استفاده از جراحی پروتز سینه هستند می توانند مشاوره های لازم را از طریق راه های ارتباطی سایت دریافت نمایند .

برش در جراحی پروتز سینه

برش در جراحی پروتز سینه در حالت کلی به ۳ روش می باشد ، متداول ترین برش ، برشی است که در زیر سینه بروی چین پوست ایجاد می شود در زیر سینه پنهان می باشد ، به همین علت جای برش بعد از جراحی بسیار قابل دید نیست . برش های دیگری که در جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرد برش در دور هاله نوک سینه و زیر بغل است که در شرایط خاص از این دو برش استفاده می شود .

برش دور ناف یکی دیگر از برش هایی می باشد که برای جایگذاری پروتز در بافت سینه مورد استفاده قرار می گیرد ، احتمال استفاده از این برش بسیار کم است مگر در مواردی که نتوان از برش های دیگر استفاده کرد .

آیا بعد از جراحی پروتز سینه مشکلی در شیردهی بوجود می آید ؟

این سوال یکی از سوالات متداولی می باشد که قبل از جراحی پروتز سینه مطرح می شود در جواب به این سوال باید گفت از لحاظ علمی پروتز سینه هیچ گونه مشکلی را برای شیردهی بوجود نمی اورد و هیچ گونه خطری بانوان شیرده و نوزادان آن ها را تهدید نمی کند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *