پروتز-یا-تزریق-چربی-در-سینه

پروتز یا تزریق چربی در سینه

پروتز یا تزریق چربی در سینه

برای بزرگ کردن سینه تزریق چربی بهتر است یا پروتز؟

در این مقاله سعی نموده ایم که مناسب ترین روش برای بزرگ و برجسته نمودن سینه را معرفی کنیم که آیا تزریق چربی در سینه بهتر است یا پروتزسینه ؟ برای اطلاع نمودن از این سوال بهتر است که مقاله را تا انتها مطالعه نمایید تا به پاسخ خود برسید.

پروتز-یا-تزریق-چربی-در-سینه

در اغلب موارد فوق تخصص جراحی پلاستیک پروتز را برای بزرگ کردن و برجسته نمودن سینه تجویز می کند. در حالی که باید بگوییم که این جمله بدان معنا نمی باشد که اگر خانمی دارای سینه ای کوچک همراه با پوستی سفت باشد هر دو روش تزریق چربی و پروتز برای او مناسب نمی باشد و قابل انجام نیست اما محدودیتی که در مورد تزریق چربی وجود دارد برای او بیشتر خواهد بود. این متقاضی باید خیلی لاغر نباشد و جراح بتواند چند سی سی چربی را از او بگیرد تا بتواند در سینه اش تزریق نماید. دوم این که حجم سینه خیلی کوچک نباشد، یعنی فرد بالغ باید در سینه ۴۰۰ تا ۵۰۰ گرم بافت چربی را داشته باشد. چنانچه متقاضی در سینه هایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ گرم بافت چربی داشته باشد، می تواند تزریق چربی را در سینه او اعمال کرد. در افرادی که حدود ۱۰۰ گرم بافت چربی دارند و حجم سینه بسیار کم است، کاندیدای مناسبی برای تزریق چربی نخواهند بود. اما اگر خواهان این پروسه باشد باید در دو تا سه نوبت برای او این تزریق را انجام دهند. در نتیجه باید از ذخیره بالای چربی برخوردار باشد تا بتوان از آن ناحیه چربی گرفت و به سینه تزریق نمود. این پروسه را باید به گونه ای انجام داد که ناحیه مدنظر را خالی از چربی نکنیم و بتوانیم برای مرحله ای بعدی نیز از آن چربی بگیریم. اما این متقاضی چنانچه پروتز سینه را انجام دهد بسیار موفقیت آمیزتر از تزریق چربی خواهد بود، در نتیجه مشاوره با فوق تخصص جراحی پلاستیک را باید در وهله ای اول قرار داد.

اگر افرادی که مراجعه می کنند در کنار کوچک بودن پستان از شلی و آویزان بودن آن نیز برخوردار باشند، مثلا خانم هایی که در یک یا دو نوبت شیردهی داشته اند، با مراجعه به فوق تخصص جراحی پلاستیک در ابتدا میزان شلی و آویزان بودن سینه را بررسی می کنند و سپس در کنار اعمال هر کدام از این روش ها باید لیفت سینه را انجام دهند. در این روش پوست اضافه با برش دادن حذف داده خواهد شد. اگر شلی پوست در فردی کم باشد ممکن است نیاز به برش یا لیفت سینه نداشته باشد اما این فرد کاندیدای مناسبی برای پروتز سینه است و تزریق چربی را نباید انجام دهد.

چکیده مطلب

برای انجام پروتز سینه باید نوع آن نیز انتخاب شود که در اغلب مواقع پروتز سینه از نوع قطره اشکی می باشد که برای افرادی که افتادگی مختصری دارند، بسیار مناسب تر می باشد.

یکی از مزیت اصلی تزریق چربی در برابر پروتز سینه دارد، در این است که جراح در این پروسه هیچ گونه جسم خارجی را وارد بدن نمی کند و در این روش یک برش کوچک ۴ تا ۵ سانتی به سینه داده می شود در حالی که در پروتز سینه برش ۵ تا ۶ و حتی به ۷ سانتی متر نیز می رسد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بزرگ کردن سینه با تزریق چربی بهتر است یا پروتز باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر اسماعیل فرزاد فرد را معرفی می کنیم. شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

 • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
 • جراحی سینه
 • لیفت صورت
 • پروتز باسن
 • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
 • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

پیج اینستاگرام

2 پاسخ
 1. اقدس جونی
  اقدس جونی says:

  سلام دکتر جان من پروتز سینه انجام دادم
  ولی الان ترشحاتی از نوک سینه ام خارج میشه؟
  خواستم بدونم پروتزم ترکیده یا دچار بیماری شده ام
  ترشحاتم هیچ بوی بدی نمیده ولی درد دارم

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *