جراحی بینی

نقش پوست بینی در جراحی بینی

نقش پوست بینی در جراحی بینی

اکثر افرادی که خواستار جراحی زیبایی بینی هستند ، اطلاع ندارند که نوع پوست بینی می تواند در نتیجه جراحی زیبایی بینی تاثیر گذار باشد . در صورتی که پوست ضخیم یا نازک بینی می تواند بروی نتیجه جراحی بسیار تاثیر بگذارد ، توجه نمایید که در حین جراحی بینی هیچ گونه تغییری در پوست بینی ایجاد نمی شود .

جراحی بینی

نقش پوست ضخیم در جراحی بینی

از مزایای پوست ضخیم می توان به پوشاندن معایب ایجاد شده در حین جراحی توسط جراح بینی اشاره کرد، در واقع توسط پوست ضخیم بینی عیب های جزئی ایجاد شده توسط جراح پوشش داده می شود. از معایب پوست بینی ضخیم می توان به روند کند بهبودی بدلیل تورم بیشتر اشاره کرد .

مقایسه پوست در بینی های استخوانی

پوست بینی یکی از ویژگی هایی می باشد که تعیین کننده نوع بینی می باشد، بینی هایی که پوست ضخیم با ظاهر گوشتی دارند ، باعنوان بینی های گوشتی شناخته می شوند و بینی هایی که پوست نازک با ظاهری استخوانی دارند با عنوان بینی های استخوانی شناخته می شوند ، در بینی های گوشتی که نسبت به بینی های استخوانی پوست ضخیم تری دارند کمی جراحی با مشکل روبرو می شود و نتیجه جراحی یک بینی با فرم طبیعی می باشد ، زیرا از ضخامت پوست بینی در جراحی به هیچ عنوان کاسته نمی شود در نتیجه تغییراتی که جراح با دقت و مهارت در بینی ایجاد می نماید بدلیل پوست ضخیم قابل مشاهده نمی باشد . بعد از انجام جراحی بینی که پوست ضخیم دارد تورم بینی بیشتر مشاهده می شود در صورتی که این تورم در بینی هایی که پوست نازکی دارند کمتر مشاهده می شود و زود تر برطرف می شود . در زمان مشاوره قبل از جراحی، پوست بینی شما توسط جراح بینی مورد بررسی قرار گرفته می شود و توضیحاتی در این رابطه به شما داده می شود ، دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد ، قبل از جراحی زیبایی بینی تمامی توضیحات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد برای دریافت مشاوره های لازم عزیزان شهر مشهد که متقاضی جراحی زیبایی بینی هستند می توانند از طریق راه های ارتباطی سایت اقدام نمایند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *