نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی

نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی

نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی

آیا درست است که می گویند نتیجه در جراحی بینی گوشتی خوب نمی باشد؟ و بینی به حالت اولیه و قبل باز خواهد گشت؟

منظور از بینی گوشتی چیست؟ آیا عمل بینی گوشتی با بینی استخوانی تفاوت دارد؟ آیا نتیجه در این دو عمل یکسان نمی باشد و…

سوالات زیادی متقاضیان جراحی زیبایی بینی مطرح می نمایند که ما در این مقاله پاسخ گویی این ابهامات خواهیم بود تا برای متقاضی هیچ گونه سوال باقی نماند.

بینی گوشتی چیست؟

بسیاری از افراد به اشتباه گمان می کنند که بینی که شکل پایین آن کروی تر و توپی شکل تر باشد ، همان بینی گوشتی می باشد و مناسب عمل نمی باشد، زیرا نتایج خوبی برای متقاضی به همراه ندارد در حالی که باید متذکر شویم که در بسیاری از موارد این نوع بینی ها کاندیدای مناسبی برای عمل می باشند. زیرا که شکل بینی به خاطر اسکلت غضروفی شکل زیرین (مخصوصا شکل غضروف های یک سوم تحتانی) بسیار نتیجه ای عمل را ایده آل و مطلوب می کند و ضخامت پوست این بینی ها مناسب عمل می باشد. نتیجه عمل در این افراد بهتر از دیگران خواهد بود زیرا که می توان به راحتی شکل اسکلت زیرین را به خوبی کوچک نمود و حتی پوست رویی به خوبی از شکل اسکلت زیرین تبعیت می کند و نتایج در این گونه بینی ها دراماتیک یا شگفت انگیز خواهد بود.

نتیجه عمل جراحی بینی گوشتی

آیا نتیجه جراحی در هر دو بینی(بینی گوشتی – بینی استخوانی) یکسان است؟

 باید بگوییم که بینی هایی وجود دارد که عمل در آن ها مقداری سخت و مشکل تر می باشد. پوست کلفت این بینی ها که دارای غدد سباسه بسیاری است یعنی غددی که در تمام بینی ها وجود دارد باعث شده است که جراحی را با پیچیدگی مواجه نماید. اما نسبت این غدد در برخی از افراد بیشتر می باشد، در نتیجه در روند جراحی مقداری اشکال ایجاد می کند چرا که این پوست از انعطاف پذیری کمتری برخوردار است و  و از تغییر شکل هایی که جراح بینی در حین عمل می دهد  خوب تبعیت نمی کند.

اغلب اوقات خود افراد با فشار دادن نوک بینی اقدام به استخراج سبوم را از نوک بینی می نماید (سبوم نوعی ماده ای سفید روغنی شکل می باشد)

در اینجا دکتر اسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک بر این نکته تاکید می کند و اظهار می نماید که این گونه افراد را می توان عمل کرد و حتی می توان نتیجه عمل را در آنان به خوبی رقم زد.

برای این که نتیجه عمل مثبت باشد جراحان به بیمار داروهایی قبل و بعد از عمل تجویز می نمایند که بسیار در روند جراحی کمک می کند و نتیجه ای خوبی را برای متقاضی به همراه می آورد. باید بگوییم استفاده از این داروها باعث انعطاف پذیری پوست خواهد شد و در نتیجه در روند جراحی بسیار ایده آل خواهد بود.

آیا بینی گوشتی به حالت اولیه باز خواهد گشت؟

پاسخ دکتر اسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی به این سوال خیر می باشد در صورتی که بیمار به پزشکی حاذق و باتجربه مراجعه نماید و جراح در عمل از تکنیک و روش های نوین و مجهز استفاده کند و بافت های زیر پوست را به خوبی دستکاری نماید و اصول جراحی رعایت شود، تحت هیچ شرایطی بینی گوشتی به حالت اولیه باز نخواهد گشت و شکل آن تغییر نخواهد نمود.

چکیده مطالب:

دکتر اسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک جراحی بینی گوشتی را به خوبی و با میزان بالایی از رضایت متقاضی عمل می نماید بدون این که بینی به شکل اولیه باز گردد. فقط بر این دو نکته تاکید می نماید که متقاضی برای این پروسه حتما باید به یک جراح بینی حاذق و باتجربه مراجعه نماید و خود بیمار بعد از عمل انتظارات نامعقولانه نداشته باشد و با دیدگاهی باز این جراحی را انجام دهد.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی و همچنین اقدامات قبل و بعد از عمل بینی باید به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر اسماعیل فرزاد فرد را معرفی می کنیم. شماره تماس ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *