مراقبت-های-پس-از-لیفت-صورت

مراقبت های پس از لیفت صورت

مراقبت های پس از لیفت صورت :

یکی از عوامل تاثیرگذار بر نتیجه لیفت ، مراقبت های پس از لیفت صورت می باشد دکتر فرزاد فر فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران و زیبایی به اشخاص توصیه می کند این مراقبت ها را بادقت انجام دهند تا بهترین نتیجه ممکن را پس از لیفت صورت دریافت کنند ، مراقبت های پس از لیفت صورت بسیار ساده و تاثیرگذار می باشند ، در ذیل برخی از این مراقبت ها را بیان می کنیم :

 1. دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران توصیه می کنند ۴۸ ساعت پس از جراحی لیفت صورت می توان به استحمام پرداخته شود قبل از ۴۸ ساعت رفتن به استحمام توصیه نمی شود .
 2. کمپرس یخ از زمان پس از عمل تا ۴۸ ساعت بعد از عمل توصیه می شود زیرا استفاده از کمپرس سرد به کاهش کبودی ها و تورم ها کمک شایانی می کند ، نیاز به ذکر است کمپرس سرد را هر ۲۰ الی ۳۰ دقیقه باید تعویض شود
 3. پس از گذشت ۷۲ ساعت پس از جراحی انجام کمپرس گرم باید استفاده شود ، استفاده از کمپرس گرم روند بهبودی را سرعت می بخشد ، نکته ای که اشخاص در خصوص لیفت صورت باید بدانند این است که کمپرس گرم نباید خیلی گرم باشد تا سبب سوختگی ثانویه شود ، در خصوص کمپرس یخ اشخاص نباید مستقیم آن را روی چشم یا پیشانیشان قرار دهند .
 4. توجه نمایید مراقبت های پس از لیفت صورت اهمیت ویژه ای دارند بنابراین نباید زخم ها عفونت پیدا کنند ، رعایت بهداشت به این امر کمک شایانی می کند .
 5. برنزه کردن را نباید به مدت ۵ الی ۱۲ ماه انجام داد ، هم چنین پس از جراحی لیفت صورت نباید شخص در معرض آفتاب قرار گیرد .
 6. استفاده از ضد آفتاب قوی پس از لیفت صورت ضروری است ، بهتر است از ضد آفتاب SPF سی درجه استفاده شود .
 7. ممکن است در زمان استحمام وضعیت شما پایدار نباشد بنابراین در زمان استحمام شخصی در کنار شما باشد تا از حالت پایدار شما مطمن باشد .
 8. دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران  توصیه می کند ۴ الی ۶ هفته از رفتن به استخر و یا وان اجتناب نمایید .
 9. دکتر فرزاد فرد جراح بینی و پلاستیک توصیه می کنند چه در زمان پس از جراحی بینی و یا چه در زمان پس از لیفت صورت از  فشار آب مستقیم در زمان استحمام پرهیز شود .
 10. بررسی زخم ها بسیار مهم می باشد ، تا حد ممکن با رعایت بهداشت می توان از علائم عفونت و عفونت پیشگیری کرد .
 11. پس از جراحی لیفت در روزهای ابتدایی پس از لیفت در مواقعی که از سشوار استفاده می کنید سشوار گرم به نواحی که لیفت شده اند قرار نگیرد .
 12. بهتر است رنگ کردن موها پس از ۳ الی ۴ هفته پس از لیفت صورت انجام شود ، البته نیاز است قبل از رنگ کردن موها با جراح خود مشورت نمایید .
 13. برداشتن بخیه ها معمولا پس از ۷ روز صورت می گیرد قبل از این زمان آرایش صورت نباید انجام شود .

مراقبت-های-پس-از-لیفت-صورت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم

با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فر

 

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فر فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران انجام می دهند شامل :

 • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
 • لیفت صورت
 • پروتز باسن
 • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
 • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فر فوق تخصص جراحی پلاستیک در مازندران :

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

شماره ی مطب :  ۰۱۱۳۳۳۰۲۲۲۳

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *