لیفت بازو

لیفت بازو

اگر پوست بازو های شما حالت آویزان و شل شده ای دارد و این امر باعث کاهش جذابیت و زیبایی اندام شما شده است عمل جراحی لیفت بازو راهکار مناسبی برای رفع مشکل شما می باشد ، در صورتی که علت افتادگی و شل شدگی پوست بازو شما تجمع چربی های اضافی در این ناحیه باشد می توان با استفاده از لیپوماتیک بازو چربی های تجمع شده در این ناحیه را استخراج کرد و با عمل لیفت بازو ، از شر پوست اضافی و شل شده بازو رهایی پیدا کرد .

لیفت بازو

 

هرچه سن انسان افزایش پیدا می کند پوست بدن قدرت  ارتجاعی خود را از دست می دهد و حالت شل شدگی پیدا می کند ، هر چند که با ورزش کردن می توان با تقویت عضلات زیر پوست از افتادگی و شل شدگی پوست جلوگیری کرد .

 

مزایای لیفت بازو

 

  • کشیدن پوست شل شده
  • فرم دادن به قسمت بالای بازو
  • برداشتن چربی های اضافی

 

افراد مناسبی که واجد شرایط لیفت بازو ( کوچک کردن بازو ) می باشند

به طور کل بزرگسالانی که با افزایش سن، دچار افتادگی شدید پوست بازو شده اند کاندیدای مناسبی برای جراحی لیفت بازو می باشند و با انجام این جراحی می توانند فرم زیبایی را در بازوهای خود ایجاد نمایند .

افرادی که وزن نسبتا ثابتی دارند اما با مشکل افتادگی پوست مواجه هستند .

افرادی که بیماری خاصی ندارند و از نظر سلامت عمومی در وضعیت مناسبی می باشند و پوست بازو آن ها حالت آویزان و افتاده ای دارد کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند .

افرادی که دخانیات مصرف نمی کنند، مصرف دخانیات قبل و بعد از لیفت بازو می تواند سرعت روند بهبودی را کاهش دهد و باعث بروز عوارضی شود .

افرادی که دیدگاه واقع بینانه از این جراحی دارند ، کاندیدا ی مناسبی برای این جراحی می باشند به هیج عنوان نباید انتظارات نا به جا ازاین جراحی داشته باشید .

عزیزان شهر مشهد که با مشکل افتادگی شدید پوست بازو مواجه هستند و می خواهند که با جراحی لیفت بازو مشکل خود را برطرف نمایند می توانند از طریق راه های ارتباطی زیر مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراح پلاستیک در مشهد دریافت نمایند ، با انجام این جراحی می توان از شر پوست اضافی و شل شده بازو رهایی پیدا کرد و فرم زیبایی را در بازو ایجاد کرد .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

نکات کلی قبل از جراحی

قبل ازانجام هرجراحی زیبایی،( علاوه برمواردخاص وابسته به نوع جراحی)، مواردی کلی وجودداردکه بایدبیمارآنهارابداندورعایت نماید.

۱-بیماربایداگرمبتلا به بیماری خاصی میباشد به پزشک اطلاع دهد.
دیابت،صرع،هپاتیت،ایدز،بیماری قلبی،ریوی،کلیوی،فاویسم،تالاسمی،کم خونی،بیماری تیروئیدو….ازاین جمله اند.

۲-خانمهای بارداربایدحتما بارداری خودرابه جراح اطلاع دهند.خانم هادرسنین بارداری اگراحتمال بارداری رامی دهندحتما بایدجراح رامطلع سازند.

۳-سابقه جراحیهای قبلی وسابقه مشگل درجراحی های قبلی ویادربیهوشی راحتما با جراح ومتخصص بیهوشی بایددرمیان گذاشت.

 

۴- انجام مشاوره های لازم؛
بیماربایدباتوجه به سابقه بیماری های خاص،سن،نوع عمل موردنیازوطبق صلاحدیدجراح ،بامتخصصین دیگررشته ها،مشاوره نماید.
به عنوان مثال افرادبالای ۵۰ سال بایدتوسط متخصص داخلی ویزیت شوندیافردمبتلا به دیابت توسط فوق تخصص غدد(یامتخصص داخلی) مشاوره شود.

۵-انجام فتوگرافی های لازم؛
دراعمال جراحی زیبایی ثبت شرایط قبل ازعمل ،کمک زیادی به درک متقابل پزشک وبیمار ،ورفع سوتفاهمات بعدی میکند.لذالازم است قبل ازعمل، عکس های لازم،(عکس بادوربین عکاسی) ازموضع جراحی، تهیه گرددتابعداجهت مقایسه استفاده شود.

۶-استحمام در شب قبل از عمل؛
ازآنجا که تامدتی بعدازعمل امکان استحمام وجودنداردوجهت کم کردن احتمال عفونت ،بیماربایدشب قبل ازعمل استحمام نماید.

۷- بیمار در شب قبل از عمل غذای مناسب میل نماید صبح روزعمل، نباید صبحانه میل نمایدوبین ۶ تا ۸ ساعت باید ناشتا باشد در صورت رعایت نکردن ممکن است غذاهنگام بیهوشی از معده به داخل مری رفته و سپس وارد ریه شود .

۸-درهنگام مراجعه به بیمارستان بایدیکی ازاقوام درجه یک بالای ۱۸ سال همراه بامدارک شناسایی همراه بیمارباشد.

۹-بعضی ازاعمال جراحی ، بدون اجازه شوهر،درخانمها محدودیت قانونی دارد.لذا کسب ا جازه همسرلازم است.

مراقبت های بعد از عمل