سن مناسب جراحی زیبایی بینی

سن مناسب جراحی زیبایی بینی

سن مناسب جراحی زیبایی بینی

چه سنی برای عمل بینی مناسب است؟
زمان مناسب جراحی زیبایی بینی چه وقت است؟
هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می شود؟
سن مناسب برای عمل انحراف بینی چه هنگام است؟

یکی از جراحی هایی که امروزه از رواج بسیار زیادی برخوردار شده است، جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی است که افراد زیادی از آن استقبال کرده اند اما از جمله پرسش هایی که اغلب از جراح بینی می پرسند این است که سن مناسب برای عمل بینی چه وقت می باشد و آیا محدودیت سنی دارد یا خیر؟ در صورتی که افراد مسن خواهان انجام این عمل باشند، آیا عوارضی را به همراه دارد یا خیر؟ پرسش های زیادی وجود دارد که در این مقاله جناب دکتراسماعیل فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی پاسخ گوی برخی از ابهامات و سوالات شما عزیزان خواهد بود.

سن مناسب برای جراحی بینی

تاکید دکتر بر این است که سن مناسب برای جراحی بینی در صورتی که پسر باشد۱۷ یا ۱۸ سال و اگر دختر باشد۱۶ یا ۱۷ سال است که بر این نکته نیز تاکید بسیار می ورزد که چنانچه افراد به این سن برسند ولی رشد اعضای بدن و صورت تکامل پیدا نکرده باشد باید تا یک سال صبر کنند تا تمام اجزای صورت از رشد متوقف شده باشند.

جراحی بینی برای افراد مسن

چهره به علت افزایش سن دستخوش تغییراتی خواهد شد که باعث چروکیده شدن پوست و تغییر در بافت ها در بینی خواهد شد که در صورت اصرار به جراحی زیبایی بینی ،جراح بینی تمام احتیاط ها را اعمال می کند تا حین عمل هیچ گونه مشکلی از لحاظ فشار خون و بیماری های دیگر ایجاد نشود. متقاضی بهتر است برای جراحی زیبایی بینی به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک  و زیبایی حاذق مراجعه نماید.

شایان ذکر است که بگوییم هر متقاضی که خواهان جراحی زیبایی بینی است باید از لحاظ سلامت جسمانی و تمام آزمایشات ذکر شده ای جراح را اعمال کند.

جراح قبل از عمل تمام توضیحات و مراقبت های قبل و بعد از عمل را به متقاضی خواهد داد تا هیچ گونه ابهامی برایش پیش نیاید. از جمله معاینه ای که جراح بینی بر آن بسیار تاکید می کند بررسی سلامت روحی و روانی بیمار است که حالات افسردگی و عصبانیت نداشته باشد، تا بعد از عمل انتظارات خودسرانه و نابجا از جراح برایش پیش نیاید.

سن مناسب جراحی زیبایی بینی

نتیجه جراحی زیبایی بینی

اگر فردی دارای بینی گوشتی و همراه با پوستی ضخیم باشد، در جراحی زیبایی بینی، نتیجه خیلی نمی تواند رضایت بخش باشد زیرا ضخامت پوست بینی باعث می شود که در اطراف بینی باقی بماند، به منظور این که این گونه عارضه ای پیش نیاید بهتر است که به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی مراجعه شود.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *