جراح پلاستیک خوب در مشهد

جراح پلاستیک خوب در مشهد

جراح پلاستیک خوب در مشهد

جراح پلاستیک خوب در مشهد کیست؟
بهترین جراح بینی در مشهد کیست؟
آیا جراح زیبایی با جراح پلاستیک فرق دارد؟

ابتدا باید متذکر شویم که جراح پلاستیک خوب با پزشک جراحی زیبایی یکی نیست و اغلب افراد این دو را با هم اشتباه می گیرند که باید بگوییم جراح پلاستیک علاوه بر رفع تمام معایب ظاهری صورت به برطرف کردن اندام نیز می پردازد. یکی از پروسه های مهمی که اکثر متقاضیان را به خود جذب کرده است اعمال جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی است که خواهان انجام آن به دست جراح پلاستیک می باشند.

باید بگوییم از جمله مواردی که در جراحی بسیار تاثیر می گذارد ، هزینه آن می باشد که برخی ترجیح می دهند که در جائی دور از محل زندگی خود جراحی کنند. چون: تصور می کنند با طی مسافت بیشتر و پرداخت هزینه ای بالاتر،نتایج بهتری به دست خواهند آورد. آوازه و شهرت یک جراح ماهر را شنیده اند. علاوه بر هزینه ی سفر و دردسر جراحی کردن در منطقه ای دور از محل سکونت، مشکلات عدیده ای در رابطه با مراقبت پس از عمل وجود دارند. اگر بخواهید بلافاصله پس از جراحی به منزل بازگردید، چه کسی بخیه هایتان را خواهد کشید؟ چنانچه دچار عارضه ای شدید که پس از رسیدن به منزل نمایان شد، جراح پلاستیک بینی شما چگونه به شکا کمک خواهد کرد؟ آیا حاضر هستید برای بهتر شدن نتیجه ی عمل و یک دست کاری جزئی، باردیگر همان مسافت را بپیمایید؟ این ها موانع مهمی هستند که باید در نظر داشت، به ویژه آن که به احتمال زیاد با اندکی تلاش خواهید توانست جراح متبحری را نزدیک محل سکونت خود بیابید.

جراح پلاستیک خوب در مشهد

با همه ای این اوصاف، برخی جراحان بیمارانی از سراسر کشور دارند. آن هایی که بتوانند و تمایل داشته باشند چند روزی بمانند و در صورت بروز مشکل حاضر باشند برگردند، بهترین نتیجه را به دست خواهند آورد.

ممکن است دوستانی خوش نیت برای زودتر بهبود یافتن شما توصیه های داروئی بدهند. بعضی موثرند و برخی چنین نیستند و حتی جراحان زیبایی در مورد برخی از آن ها تردید دارند. همواره پیش از مصرف آن ها، با جراح پلاستیک خود مشورت های لازم را اعمال بنمایید.

معمولا با اقداماتی که امروزه از سوی گروه جراحی و جراحان پلاستیک در مورد بی هوشی به کار برده می شود، در دوران نقاهت پس از جراحی زیبایی بینی درد و تهوع وجود ندارد.

اگر متقاضی به جراح پلاستیک حاذق و باتجربه مراجعه نماید درد و کبودی جزئی سراغش خواهد آمد و ممکن است که کبودی تا ۵ یا ۷ روز ادامه داشته باشد، اما نباید نگران شود زیرا به مرور کاملا از بین خواهد رفت. گاهی جراح پلاستیک بسته به فرد و تکنیک جراحی از عوامل متفاوت در جراحی استفاده نماید.

شاید شما عقیده داشته باشید که برخی از داروهای گیاهی باعث کاهش کبودی و تورم می شوند، اما برخی جراحان پلاستیک عقیده دارند داروهای گیاهی به جای کاهش خونریزی،آن را افزایش می دهند و از این رو استعمال آن ها را نزدیک زمان جراحی ممنوع می کنند.بنابراین اگر تمایل به مصرف داروهای گیاهی دارید مطمئن شوید که مورد تایید جراح پلاستیک شما است یا خیر؟

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *