لیفت سینه

لیفت پیشانی و ابرو

جراحی لیفت سینه

یکی از مشکلاتی که با افزایش سن در خانم ها بوجود می آید افتادگی بافت سینه می باشد ، این افتادگی و آویزانی موجب می شود که تناسب اندام فرد بطور کامل برهم بخورد علاوه بر افزایش سن یکی دیگر از عواملی که موجب افتادگی سینه می شود شیردهی به نوزاد می باشد ، بعد از بارداری و شیردهی و در کنار آن افزایش سن پوست و بافت سینه به مرور زمان آویزان و حالت افتاده پیدا می کند و دیگر خوش فرمی و برجستگی گذشته را ندارد، با جراحی لیفت سینه می توان به سمت بالا سینه ها را لیفت داد و علاوه بر رفع افتادگی و آویزانی سینه یک فرم زیبا در سینه ها ایجاد کرد . جراحی لیفت سینه با استفاده از تکنیک و روش های مختلفی صورت می گیرد که با توجه به میزان افتادگی و نظر جراح یکی از این روش های برای لیفت دادن سینه انتخاب می شود

لیفت سینه

لیفت سینه

تکنیک های جراحی لیفت سینه

برش لنگری : به منظور لیفت سینه در این روش یک برش در دور هاله سینه و در ادامه یک برش در زیر آن و برش افقی دیگری در زیر سینه زده می شود، این نوع از تکنیک در موارد که سینه بسیار حالت افتاده پیدا کرده است و افتادگی سینه شدید می باشد استفاده می شود

برش دوناتی : برش دوناتی نسبت به برش لنگری کم تهاجمی تر می باشد در این روش فقط در قسمت هاله نوک سینه برش لازم برای لیفت سینه داده می شود .

برش هلالی : در این تکنیک که نسبت به دو روش دیگر بسیار کم تهاجمی تر می باشد در مواردی که افتادگی خفیف باشد استفاده می شود، به صورتی هلالی در قسمت بالای نوک سینه برشی ایجاد می شود تا سینه ها به سمت بالا کشیده شود و فرم زیبایی در سینه بوجود آید .

 لیفت و پروتز سینه بطور همزمان

در مواردی که علاوه بر رفع افتادگی سینه ها نیاز به برجسته کردن و حجیم کردن سینه ها باشد از لیفت و پروتز سینه بطور همزمان استفاده می شود با استفاده از این روش هم سینه برجسته می شود و هم افتادگی و آویزانی آن برطرف می شود .

نتایج جراحی لیفت سینه

بعد از جراحی لیفت سینه می توان بلافاصله نتایج آن را مشاهده کرد و از داشتن یک سینه با فرم زیبا لذت برد البته به مرور زمان و با کاهش تورمات فرم سینه بهتر و زیباتر می شود .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

نکات کلی قبل از جراحی

قبل ازانجام هرجراحی زیبایی،( علاوه برمواردخاص وابسته به نوع جراحی)، مواردی کلی وجودداردکه بایدبیمارآنهارابداندورعایت نماید.

۱-بیماربایداگرمبتلا به بیماری خاصی میباشد به پزشک اطلاع دهد.
دیابت،صرع،هپاتیت،ایدز،بیماری قلبی،ریوی،کلیوی،فاویسم،تالاسمی،کم خونی،بیماری تیروئیدو….ازاین جمله اند.

۲-خانمهای بارداربایدحتما بارداری خودرابه جراح اطلاع دهند.خانم هادرسنین بارداری اگراحتمال بارداری رامی دهندحتما بایدجراح رامطلع سازند.

۳-سابقه جراحیهای قبلی وسابقه مشگل درجراحی های قبلی ویادربیهوشی راحتما با جراح ومتخصص بیهوشی بایددرمیان گذاشت.

 

۴- انجام مشاوره های لازم؛
بیماربایدباتوجه به سابقه بیماری های خاص،سن،نوع عمل موردنیازوطبق صلاحدیدجراح ،بامتخصصین دیگررشته ها،مشاوره نماید.
به عنوان مثال افرادبالای ۵۰ سال بایدتوسط متخصص داخلی ویزیت شوندیافردمبتلا به دیابت توسط فوق تخصص غدد(یامتخصص داخلی) مشاوره شود.

۵-انجام فتوگرافی های لازم؛
دراعمال جراحی زیبایی ثبت شرایط قبل ازعمل ،کمک زیادی به درک متقابل پزشک وبیمار ،ورفع سوتفاهمات بعدی میکند.لذالازم است قبل ازعمل، عکس های لازم،(عکس بادوربین عکاسی) ازموضع جراحی، تهیه گرددتابعداجهت مقایسه استفاده شود.

۶-استحمام در شب قبل از عمل؛
ازآنجا که تامدتی بعدازعمل امکان استحمام وجودنداردوجهت کم کردن احتمال عفونت ،بیماربایدشب قبل ازعمل استحمام نماید.

۷- بیمار در شب قبل از عمل غذای مناسب میل نماید صبح روزعمل، نباید صبحانه میل نمایدوبین ۶ تا ۸ ساعت باید ناشتا باشد در صورت رعایت نکردن ممکن است غذاهنگام بیهوشی از معده به داخل مری رفته و سپس وارد ریه شود .

۸-درهنگام مراجعه به بیمارستان بایدیکی ازاقوام درجه یک بالای ۱۸ سال همراه بامدارک شناسایی همراه بیمارباشد.

۹-بعضی ازاعمال جراحی ، بدون اجازه شوهر،درخانمها محدودیت قانونی دارد.لذا کسب ا جازه همسرلازم است.

مراقبت های بعد از عمل