جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی در مشهد توسط دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک، با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های روز دنیا و با دقت بالایی صورت می گیرد، عزیزان مشهدی که خواستار جراحی زیبایی بینی خود می باشند، می توانند مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد فوق تخصص جراحی پلاستیک دریافت نمایند . جراحی بینی گوشتی نیاز به تبحر بالای پزشک دارد، زیرا جراحی این نوع بینی ها بدلیل غضروف ضعیف و پوست کلفت کمی چالش بر انگیز می باشد .

جراحی بینی گوشتی

جراحی بینی گوشتی

نتیجه جراحی بینی گوشتی

در نتیجه جراحی بینی نوع پوست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و در نتیجه بعد از جراحی بسیار تاثیر گذار می باشد، بدلیل اینکه نوع پوست بینی در هر فردی متفاوت می باشد، لذا نتیجه جراحی زیبایی بینی در هر شخصی می تواند متفاوت باشد .بینی های گوشتی پوست کلفتی دارند که این ویژگی می تواند در نتیجه جراحی تاثیر گذار باشد. در جراحی بینی گوشتی تمامی مشکلات بینی اعم از بزرگی سوراخ های بینی، افتادگی نوک بینی، پهن بودن بینی و جعبه ای شکل بودن نوک بینی برطرف می شود و ظاهر زیبایی دربینی ایجاد می شود .

اقدامات پس از عمل

حتما می بایست داروهای تجویز شده توسط پزشک را سر وقت استفاده کرد، تا از بروز عفونت و عوارض احتمالی جلوگیری نمود. ممکن است به منظور جلوگیری از سرما خوردگی توسط پزشک قرص های سرماخوردگی تجویز شود که باید بطور مرتب مصرف گردد .

تورم و کبودی بعد از جراحی بینی گوشتی نسبت به سایر بینی ها بیشتر می باشد، به منظور کاهش تورم و کبودی استفاده از کمپرس یخ توصیه می شود ( بمدت ۳ روز)

داشتن استراحت کافی بعد از جراحی بسیار ضروری می باشد، از انجام دادن فعالیت های سنگین خودداری نمایید .

سن مناسب برای جراحی بینی گوشتی

جراحی زیبایی بینی گوشتی باید در سن مناسبی صورت گیرد، تا نتایج مطلوبی را بتوان از این جراحی بدست آورد، افرادی که خواهان جراحی زیبایی بینی خود هستند نباید به هیچ عنوان در انجام این جراحی عجله کنند، زیرا جراحی زود هنگام بینی می تواند مشکلاتی را به همراه آورد ، و امکان برگشت بینی زمانی که جراحی زیبایی بینی در سنین پایین انجام گیرد وجود دارد. از ۱۸ سالگی به بعد می توان جراحی زیبایی بینی را انجام داد و با انتخاب یک جراح با تجربه در این زمینه نتایج بسیار خوبی را دریافت کرد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *