جراحی بینی

جراحی بینی گوشتی در مشهد

جراحی بینی گوشتی در مشهد

بینی که دارای پوست قطور باشد را بینی گوشتی می گویند، این نوع از بینی ها در یک سوم پایینی غضروفی می باشند و دارای پره های بزرگی هستند . جراحی بینی در مشهد توسط دکتر فرزاد فرد با مهارت بسیار بالایی انجام می گیرد ، دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد ، فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشند که در زمینه بینی های گوشتی و استخوانی دارای تجربه بسیار فراوانی می باشند و در جراحی بینی از تکنیک های جدیدی استفاده می نمایند که بهترین نتایج حاصل می شود و فرم زیبایی در بینی همانند انتظار بیمار متناسب با سایر اجزای دیگر صورت ایجاد می شود . تکنیک جدیدی که در جراحی بینی گوشتی انجام می گیرد توسط دکتر فرازد فرد جراح بینی در مشهد، تقویت غضروف در این بینی ها است در گذشته در بینی های گوشتی از غضروف های بینی می کاستند تا فرمی که مد نظر است در بینی ایجاد شود ، اما امروزه با بکارگیری تکنیک های جدید تقویت غضروف انجام می گیرد .

جراحی بینی

کاندیدای مناسب جراحی بینی گوشتی

مناسب ترین کاندیدا برای جراحی بینی افرادی هستند که از سلامت جسمانی کاملی برخوردار می باشند، افرادی که خواهان جراحی بینی گوشتی خود هستند در اکثر موارد برای جراحی بینی خود مردد می باشند و تصور می کنند نتیجه ای که انتظار دارند را نمی توانند دریافت نمایند .

در صورتی که با یک انتخاب درست می توانند بهترین نتیجه را از جراحی بینی گوشتی خود دریافت نمایند، عزیزان شهر مشهد می توانند برای جراحی بینی در مشهد از طریق راه های ارتباطی زیر اقدام نمایند و در رابطه با جراحی بینی خود تمامی اطلاعات لازم را بدست اورند .

نکات بسیار مهم بعد از جراحی بینی گوشتی

باید مصرف آسپرین و داروهای ضد انعقاد خون به طور کامل قبل و بعد از جراحی قطع گردد، زیرا خطر افزایش خون ریزی با مصرف این دارو ها وجود دارد .

در روند بهبودی نکاتی که پزشک بعد از جراحی گوش زد می کند بسیار تاثیر گذار می باشد مانند استفاده از کمپرس یخ ، مصرف اب میوه های تازه ، مصرف به موقع داروهای تجویز شده و قرار دادن سر به سمت بالا در زمان استراحت

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *