عمل بینی در مشهد

جراحی بینی طبیعی در مشهد

جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی طبیعی به گونه ای می باشد که بینی بیش از حد کوچک و باریک نمی شود و قوس زیادی در بینی داده نمی شود ، در صورتی که بینی استخوانی باشد و اسکلت بینی قوی باشد کار جراح راحت تر است و می تواند فرم طبیعی را در بینی ایجاد نماید اما زمانی که پوست بینی کلفت باشد و بینی از نوع گوشتی باشد کار جراح کمی دشوار تر است ،اما نتیجه جراحی کاملا طبیعی و متناسب با سایر اجزای دیگر صورت می باشد .

عمل بینی در مشهد

امروزه جراحی طبیعی بینی طرفداران بسیاری را پیدا کرده است و افراد بسیاری مخصوصا آقایان خواهان انجام این نوع جراحی هستند و نمی خواهند که کسی متوجه عمل بینی آن ها شود .

ویژگی های جراحی بینی طبیعی

  • صاف بودن پشت بینی
  • کوچک و باریک نکردن بینی
  • کوچک نکردن سوراخ های بینی
  • سربالا نکردن نوک بینی

نتیجه جراحی بینی طبیعی

برخی از افراد بر این باورند که بینی هایی که بیش از حد کوچک می شوند و قوس زیادی در آن ها داده می شود زیباتر هستند ، در صورتی که بینی کوچک و فانتزی فاکتور زیبایی نیست .

بهترین امری که در زیبایی بینی وجود دارد این است که بینی با دیگر اجزای صورت هماهنگی لازم را داشته باشد، در جراحی بینی دکتر فرازد فرد جراح بینی در مشهد سعی می کند که تغییرات را در بینی به گونه ای ایجاد نماید که بینی در صورت بیمار به زیبایی نمایان شود و تناسب کافی را با دیگر اجزای صورت داشته باشد . در اکثر موارد افرادی که خواهان جراحی بینی طبیعی هستند از نتیجه جراحی بینی خود راضی هستند .

در جراحی بینی طبیعی تغییراتی که توسط جراح بینی بروی بینی اعمال می شود بسیار اندک می باشد بنابرین احتمال اینکه فرد بعد از جراحی بینی طبیعی دچار مشکلات ظاهری و تنفسی شود بسیار اندک می باشد و فرد از نتیجه جراحی رضایت کافی را پیدا می کند .

بینی های گوشتی بعد از جراحی فرم طبیعی می گیرند زیرا پوست این نوع ازبینی ها کلفت هستند و به خوبی ظرافت کاری هایی که جراح اعمال می کند را نمایش نمی دهد .

عزیزان شهر مشهد که می خواهند بعد از جراحی فرم طبیعی در بینی آن ها ایجاد شود و خواهان انجام جراحی طبیعی بینی خود هستند می توانند مشاوره های لازم را از دکتر فرزاد فرد بهترین جراحی بینی طبیعی در مشهد دریافت نمایند .

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد جراح بینی در مشهد

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

کانال تلگرام

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *