جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی

در زمان های گذشته لاغری سریع آرزوی تمامی افراد چاق بود. رفع چربی های اضافه در مدت چند ساعت یک رویای باور نکردی به شمار می آمد. در صورتی که امروزه با افزایش علم پزشکی این کار به راحتی قابل انجام است. در طی جراحی ابدومینوپلاستی، چربی های اضافه برداشته و فرم به فرم ایده آل خود دست می یابد. اما این جراحی برای چه کسانی مناسب است؟ هزینه ابدومینوپلاستی بر چه اساسی تعیین می گردد؟ عوارض جراحی ابدومینوپلاستی چیست ؟

جراحی ابدومینوپلاستی

جراحی ابدومینوپلاستی

چه کسی بهترین کاندید برای این عمل جراحی است؟

افرادی که دارای شکم بزرگ، شل و افتاده هستند بهترین کاندید برای انجام ابدومینوپلاستی به شمار می آیند. اصولا این مشکلات در افرادی مشاهده می شود که بسیار چاق بوده و یا زایمان داشته اند.

بانوانی که تمایل به کاشه وزن بسیار بالا داشته و یا میخواهند باردار شوند بهتر است از این روش استفاده نکنند. زیرا بعد از بارداری احتمال بازگشت آن ها وجود دارد.

توجه داشته باشید که افراد سیگاری کاندید مناسبی برای این جراحی نمی باشند.

عوارض  و خطرات جراحی ابدومینوپلاستی

در طی هر سال هزاران نفر اقدام به انجام ابدومینوپلاستی می کنند. نتایج بسیار عالی حاصل از ابدومینوپلاستی روزانه به تعداد متقاضیان آن اضافه کرده است. در کنار مزایای بسیار بالا ممکن است برخی عوارض همچون عفونت، درد و کبودی بعد از جراحی حاصل گردد.

به منظور کاهش عوارض ناشی از ابدومینوپلاستی می توانید به یک جراح خوب مراجعه نمایید.

جهت دریافت مشاوره از دکتر اسماعیل فرزاد فرد می توانید با شماره تماس حاصل نمایید .

پیج اینستاگرام دکتر اسماعیل فرزادفرد

آمادگی قبل از جراحی ابدومینوپلاستی

در جلسه مشاوره بعد از تعیین زمان انجام جراحی شما یک لیست شامل دستور العمل مواد غذایی که قبل از جراحی باید رعایت کنید داده می شود.

سیگار کشیدن یک یا دو هفته قبل از جراحی توصیه نمی شود.

پزشک برخی از آزمایش ها را قبل از جراحی برای شما می نویسید تا وضعیت سلاکتی شما را چک کند.

یک همراه با خود داشته باشید، زیرا بعد از جراحی امکان رانندگی برای شما وجود ندارد.

انواع بیهوشی های مورد استفاده

این جراحی گاهی تحت بیهوشی عمومی و گاهی نیز با بی حسی موضعی صورت می گیرد. انتخاب هر کدام به شرایط جسمانی بیمار و جراح بینی بستگی دارد.

مدت زمان جراحی آبدومینو پلاستی

مدت زمان انجام جراحی با توجه به میزان حجم چربی انباشته شده متفاوت است. جراحی ابدومینوپلاستی کامل به طور کلی بین ۲ الی ۵ ساعت ممکن است طول بکشد.

طول دوره نقاهت جراحی زیبایی شکم

دوره نقاهت با توجه به شرایط هر فرد ممکن است متفاوت باشد. استراحت بعد از ابدومینوپلاستی بین یک الی دو هفته است. اما برخی افراد نیاز به استراحت بیشتری خواهند داشت.

اسکار های ناشی از جراحی بین ۳ الی ۶ ماه بهبود می یابد. اگر از وجود این برش در جراحی زیبایی شکم ناراحت هستید با استفاده از لیزر می توان به طور کامل آن را برطرف نمود.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود.

شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

با توجه به حجم چربی انباشه شده، قسمت های مورد نظر، دستمزد جراح پلاستیک، هزینه کلینیک و یا بیمارستان ،نوع بیهوشی مورد استفاده و … می توان هزینه را تعیین نمود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *