تاثیر جراحی بینی بر خروپف

تاثیر جراحی بینی بر خروپف

تاثیر جراحی بینی بر خروپف

آیا جراحی زیبایی بینی به درمان خروپف کمک می کند؟

آیا بعد از جراحی بینی مشکلات تنفسی در فرد ظاهر می شود؟

آیا خرخر بینی بعد از جراحی بینی درمان می شود؟

آیا خروپف را باید قبل از عمل رینوپلاستی برطرف نمود؟

در این مقاله توضیحات جامع و مفصلی پیرامون تاثیر جراحی بینی بر خروپف گردآوری شده است، جهت کسب اطلاعات لازم بهتر است که این مقاله را تا انتها مطالعه نمایید. با ما همراه باشید.

عمل رینوپلاستی

درگذشته برخی از افراد با نگریستن به خود و علی الخصوص به بینی بزرگ یا گوشتی خود دچار یاس و سرافکندگی می شدند، زیرا درمان خاصی وجود نداشت یا اگر بود نتایج مطلوبی را به همراه نمی آورد. اما امروزه با گسترش تجهیزات پزشکی و ابزارها عمل رینوپلاستی یا جراحی بینی از استقبال بی نظیر افراد به خصوص جوانان مواجه شده است. اگر به هر خانواده ای توجه کنیم خواهیم دید که از چند نفر یک یا دو نفر از آنان این عمل کم خطر و ایمن را انجام داده اند و هیچ گونه مشکلی ندارند.

یکی از دغدغه های ذهنی برخی از متقاضیان در این است که آیا بعد از جراحی زیبایی بینی مشکلات تنفسی در فرد ایجاد خواهد شد؟ پاسخ دکتر اسماعیل فرزاد فرد بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و ترمیمی در مشهد در رابطه با این سوال خیر می باشد، به شرط آن که به یک جراح بینی باتجربه و خبره مراجعه شود.

تاثیر جراحی بینی بر خروپف

تاثیر جراحی زیبایی بینی بر خروپف چگونه می باشد؟

زمانی که افراد تنفس می کنند باعث می شود که مقداری اکسیژن وارد سوراخ های بینی شود و از این طریق وارد دیگر بخش های بدن خواهد شد. این پروسه باعث سفت و سخت شدن ماهیچه های بدن می شود. اما در هنگام خواب نرم و منعطف است.

نرم شدن بیش از حد این ماهیچه ها باعث برهم خوردن سیستم و ساختارهای بینی و گلو می شود به نحوی که باعث انسداد پیدا نمودن راه های هوایی بینی خواهد شد. در نتیجه با انسداد این راه ها لرزش هایی در سقف دهان زمان دم و بازدم رخ خواهد داد و موجب ایجاد صدایی آزار دهنده می شود که بلندی این صدا باعث آزار و اذیت برای اطرافیان مخصوصا اعضای خانواده می شود. ایجاد خروپف موجب اختلال در خواب فرد نیز خواهد شد. در نتیجه برای برطرف نمودن این عارضه باید در پی یافتن پزشکی حاذق بود تا این مشکل را درمان کند.

درمان خروپف در جراحی بینی تنها ممکن است که ۲۰ درصد را برطرف نماید و بقیه ی این عارضه ممکن است به علت اضافه وزن باشد که فرد باید وزن خودش را کم کند. جراحی زیبایی بینی در کنار کاهش وزن نتیجه بسیار ایده آلی را به همراه می آورد. اما به منظور درمان قطعی خروپف باید جراحی هایی در ناحیه حلق و بینی اعمال شود تا راه های هوایی که موجب انسداد است را از بین ببرند.

چکیده مطلب

اغلب اوقات درمان خروپف از طریق جراحی یا غیرعمل قابل درمان می باشد، اما جهت کسب اطلاعات لازم باید با یک جراح یا فوق تخصص جراحی پلاستیک و ترمیمی و زیبایی باتجربه مراجعه شود تا مشورت های لازم را کسب نماید و بهترین و موثرترین درمان را انتخاب کند.

به منظور کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تاثیر جراحی بینی بر خروپف  بهتر است به یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی حاذقی مراجعه شود که ما در این مقاله دکتر اسماعیل فرزاد فرد را معرفی می کنیم. شماره تماس در مشهد ۰۹۱۵۶۱۷۷۸۲۶ می باشد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر فرزاد فرد  فوق تخصص جراحی پلاستیک

برخی از خدماتی که دکتر فرزاد فرد انجام می دهند شامل :

  • جراحی زیبایی بینی،پلک و …
  • جراحی سینه
  • لیفت صورت
  • پروتز باسن
  • جراحی زیبایی شکم و سایر اعضاء
  • انواع لیزر تراپی، تزریق چربی، ژل، بوتاکس، کرایو لیپولیز، آر اف

راه های ارتباطی با دکتر فرزاد فرد:

پیج اینستاگرام

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *